Śniadaniówki z firmy EXPOM dla pierwszaków z "Jedynki"

2021-11-25 17:00:53 (ost. akt: 2021-11-25 15:50:13)
Wizyta w nowomiejskiej SP 1

Wizyta w nowomiejskiej SP 1

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Dorocznym zwyczajem „Gazeta Nowomiejska” wraz z partnerami organizuje akcję wręczania pudełek śniadaniowych uczniom pierwszych klas. Wśród naszych wizyt w szkołach, była ta w nowomiejskiej SP1
Pierwszą placówką, która odwiedziliśmy z upominkami w postaci pudełek śniadaniowych z niespodzianką była nowomiejska Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II. Tym razem śniadaniówki były były ufundowane przez znaną firmę EXPOM.
Dzieje się tak zawsze pierwszych tygodniach nowego roku szkolnego, kiedy do najmłodszych docierają przedstawiciele redakcji „Gazety Nowomiejskiej” i partnera akcji „Drugie Śniadanko” – w tym przypadku firmy EXPOM S.A. W Kurzętniku.
Pani Adrianna Kuhn, dyrektor d/s administracyjnych firmy wraz z Dariuszem Lewandowskim, handlowcem „Gazety Nowomiejskiej”, w towarzystwie Jerzego Resickiego, dyrektora szkoły zawitali do dwóch pierwszych klas. Maluchy były trochę zdziwione niespodziewaną wizytą, ale już na początku wszystko wyjaśniła pani Adrianna Kuhn.
— Przyjechaliśmy do was z niespodzianką. Są to pudełka śniadaniowe ze zdrowymi przekąskami. Pewnie wasza pani tłumaczyła, co należy jeść, by być zdrowym. Te prezenty ufundowała firma EXPOM we współpracy z „Gazetą Nowomiejską”. My jako zakład patronacki zapraszamy do naszej siedziby, wtedy zapoznacie się bliżej co produkujemy. Będzie to zapewne dla was bardzo ciekawe — powiedziała Adrianna Kuhn.
Maluchy od razu z zaciekawieniem otwierały pudełka ciesząc się zawartością. Warto przy tym wspomnieć, że kurzętnicka firma EXPOM od października 2002 roku jest powiązana umową patronacką z nowomiejską „Jedynką” i niejednokrotnie wspomagała w różnych formach placówkę oświatową z ulicy Jagiellońskiej. A sam EXPOM, to dynamicznie rozwijająca się firma operująca na międzynarodowych rynkach. Posiada ponad 60-letnie tradycje w branży metalowej. ul

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5