Jesień z książką na fotografii

2021-11-17 00:00:43(ost. akt: 2021-11-17 00:06:06)
I miejsce - Paweł Wajc z klasy II c

I miejsce - Paweł Wajc z klasy II c

Autor zdjęcia: Nadesłane

Z okazji Miesiąca Bibliotek Szkolnych w Zespole Szkół im.C.K.Norwida po raz drugi odbył się organizowany przez bibliotekę konkurs fotograficzno-czytelniczy pt. „Książka z jesienią w tle…” Poznajmy laureatów konkursu.
Głównym celem konkursu była promocja czytelnictwa i sztuki fotografowania jako kreatywnych form spędzania czasu wolnego. Zadanie konkursowe poległo na wykonaniu fotografii z akcentem jesiennym i koniecznie z książką. Do organizatora wpłynęły 24 zdjęcia. Były to kompozycje, pejzaże, wizerunki zwierząt, scenki i selfie z książką. Wśród prac znalazły się zdjęcia tajemnicze, nostalgiczne, romantyczne i humorystyczne. Prace zostały za zgodą ich właścicieli umieszczone na profilu społecznościowym biblioteki i oceniane przez tydzień poprzez liczbę polubień.
Laureatami konkursu zostali:
I miejsce - Paweł Wajc z klasy II c
II miejsce - Anna Meler z klasy II a
III miejsce - Nikola Prusinowska z klasy II a
Wyróżnienia przyznano Zuzannie Bojarskiej z kl. II e i Laurze Lendzion z klasy II a.

Organizatorki bardzo dziękują uczestnikom konkursu, którzy popularyzowali czytelnictwo i książki oraz rozwijali zmysł obserwacji i kreatywności oraz wszystkim tym, którzy na bieżąco udostępniali, lajkowali i śledzili przedsięwzięcie. Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do dalszych fotograficznych poszukiwań... red


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5