Nowomiejska artystka będzie miała swoją wystawę [ZAPROSZENIE]

2021-10-11 13:18:47 (ost. akt: 2021-10-11 13:27:53)

Autor zdjęcia: archiwum Kamili Czarneckiej

Piękna kobieta z pięknym wnętrzem, artystka. To, co robi, jak wygląda i co mówi — stanowi spójną całość. Kamila Czarnecka z Nowego Miasta, uwielbia kwiaty i żyje w ich otoczeniu, jest także wyjątkową malarką.
Tworzenie na płótnie, malowanie obrazów to jej sposób na smutki, ładowanie akumulatorów i przede wszystkim na wyrażanie emocji i siebie.
— Od dzieciństwa uwielbiałam malować. Już w szkole zauważali to nauczyciele. To nie jest tak, że w wieku 38 lat wskoczyłam sobie w sztukę — podkreśla Kamila. — Ona mnie pociągała od zawsze, daje mi dużo spokoju – dodaje.

Obrazy Kamili Czarneckiej wiszą już w wielu wnętrzach.


Są spełnieniem marzeń domowników i samej artystki, która wykonała pracę według wizji klienta, mając możliwość dodania czegoś od siebie. Artystka bardzo to docenia. Zaufanie do Kamili owocuje dziełem spełniającym marzenia. To podstawa dobrej współpracy. Obrazy mieszkanki Nowego Miasta można obejrzeć w Galerii Twórców Sart w Iławie. W sierpniu odbył się tam wernisaż pod nazwą "Woda – Powietrze". Można było zobaczyć obrazy inspirowane m.in. Wenecją. Wiele z nich znalazło nowych właścicieli, inne czekają na sztalugach na zwiedzających.

Niebawem kolejna wystawa artystki, tym razem zatytuowana "Między Ziemią a Niebem". Wernisaż odbędzie się 22 października 2021 o godzinie 16:00 w Galerii Twórców SART w Iławie, przy ulicy Niepodległości 4. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z artystką, zobaczenie jej najnowszych prac, które z pewnością zachwycą. Wstęp jest bezpłatny.

red.al
nowemiasto@gazetaolsztynska.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5