Ubrania i sprzęt pożarniczy od operatora telefonii komórkowej

2021-09-17 16:27:10 (ost. akt: 2021-09-17 17:46:22)

Autor zdjęcia: Nadesłane

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Mieście Lubawskim otrzymała od spółki – operatora telefonii komórkowej ubrania i inny sprzęt pożarniczy.
Do komendy w Nowym Mieście trafiło 10 kompletów ubrań specjalnych Fire Max, 10 hełmów Gallet z modułem świetlnym i latarką hełmową. Ponadto nowomiejskim strażakom przekazano 10 par rękawic specjalnych oraz 40 par rękawic technicznych Rosenbauer. Łączna wartość otrzymanego asortymentu wynosi ponad 65 tysięcy złotych.
Oficjalne przekazanie sprzętu i podpisanie protokołu przedmiotu darowizny odbyło się w Komendzie Powiatowej PSP w Nowym Mieście.
Ze strony operatora telefonii w spotkaniu uczestniczyli: Michał Soćko komendant Zakładowej Jednostki Ratowniczej i Jacek Auda, zaś ze strony Komendy Powiatowej PSP obecny był komendant powiatowy — mł. bryg. Krzysztof Szałkowski, który w imieniu nowomiejskich strażaków podziękował spółce - darczyńcy za sprzęt i ubrania ochronne. Tu warto nadmienić, że na budynku komendy powiatowej PSP w Nowym Mieście zainstalowane są anteny telefonii operatora, który obdarował strażaków. ul

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5