Kickboxerzy wrócili z Warszawy z medalami

2021-09-13 12:45:11(ost. akt: 2021-09-13 12:54:01)

Autor zdjęcia: nadesłane

Po wakacyjnej przerwie, zawodnicy MUKS Olimpia Nowe Miasto Lub. i LUKS Zamek Expom Kurzętnik rozpoczęli rywalizację na zawodach.
W minionym tygodniu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorów Light Contact i Pointfighting w Warszawie, podczas których bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy klubu MUKS Olimpia Nowe Miasto.

Natalia Zakrzewska wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski w formule LC i PF kat. wag- 60 kg, Miłosz Tessmer wywalczył złoto w LC i brąz w PF kat. wag- 74 kg, a Albert Mederski zdobył srebro w LC kat. wag- 69 kg.

Tymczasem zawodnicy z kurzętnickiego klubu rywalizowali o Puchar Polski Kadetów Kick Light.
— Był to bardzo dobry sprawdzian formy. Jak to w sporcie bywa, były cenne zwycięstwa, ale i porażki które pokazały nad czym trzeba jeszcze popracować z tymi młodymi ludźmi — relacjonuje trener Leszek Jobs.

Olaf Siemiątkowski wywalczył złoty medal w kat. wag - 52 kg, Kacper Olęcki zdobył srebrny medal w kat. kadet starszy wag - 42 kg; Łukasz Gumiński przywiózł srebro w kat. kadet starszy wag – 52 kg; Amelia Rzepecka wróciła z brązowym krążkiem wywalczonym w kat. wag - 65 kg; ostatni medal przywieziony ze stolicy należy do Marka Rosińskiego. Gratulujemy brązowego medalu w kat. wag - 42 kg.

Poza podium, lecz ze świetnymi wynikami znaleźli się: Kamil Mączkowski – 6 miejsce kadet starszy kat. wag - 52 kg; Czarek Kowalkowski – 5 miejsce kadet starszy kat. wag - 57 kg; Dawid Mączkowski – 5 miejsce kadet starszy kat. wag - 47 kg.