Nowy rok szkolny w nowomiejskiej szkole "Dwójce"

2021-09-01 12:44:18(ost. akt: 2021-09-01 12:48:34)
Uczniowie na rozpoczęciu roku szkolnego w "Dwójce"

Uczniowie na rozpoczęciu roku szkolnego w "Dwójce"

Autor zdjęcia: ZSPiM

W środę, 1 września 2021 roku, w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim, odbyła się inauguracja roku szkolnego 2021/2022.
1 września 2021 roku o godzinie 9.00 w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lub. odbyła się inauguracja roku szkolnego 2021/2022. Galę prowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Magdalena Grabowska. Uroczystość zaszczyciły swoją obecnością radna miejska – pani Barbara Bober oraz Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu w Urzędzie Miejskim pani Agnieszka Muszyńska, która w swoim przemówieniu życzyła uczniom wielu sukcesów i zadowolenia.
Uczniowie na rozpoczęciu roku szkolnego w
Do zebranych na boisku sportowym uczniów, nauczycieli i rodziców zwrócił się też Dyrektor Szkoły pan Zbigniew Domżalski. W okolicznościowym przemówieniu życzył wszystkim, by czas spędzony w szkole był radosny, ale też bezpieczny i prosił o przestrzeganie procedur reżimu sanitarnego. Dyrektor wyraził również nadzieję na udział uczniów w różnorodnych zajęciach dodatkowych organizowanych w szkole.
Uczniowie na rozpoczęciu roku szkolnego w
O godzinie 10.00 w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lub. nowy rok szkolny powitali uczniowie klas I – III oraz przedszkolaki. Dyrektor Szkoły pan Zbigniew Domżalski życzył wszystkim zapału do nauki oraz satysfakcji z uzyskiwanych wyników. Zapewnił też, że szkoła jest przygotowana do pracy w systemie stacjonarnym.
Po inauguracji roku szkolnego uczniowie udali się do sal na spotkania z wychowawcami.
Dekorację szkoły na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego przygotowała pani Karolina Kobylska.
ZSPiM

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5