Piłkarki Klubu Sportowego SMS Kurzętnik na obozie sportowym w Polanicy-Zdrój [ZDJĘCIA]

2021-08-19 08:55:31 (ost. akt: 2021-08-19 08:59:53)

Autor zdjęcia: SMS Kurzętnik

W dniach 09.08.-13.08.2021r. piłkarki SMS Kurzętnik uczestniczyły w obozie sportowym „SMS KURZĘTNIK SUMMER CAMP POLANICA-ZDRÓJ 2021”. Było to 5 bardzo intensywnych dni dla zawodniczek i ich trenera Jarosława Roszkowskiego.
Na zaproszenie aktualnych Wicemistrzyń Polski TME UKS SMS Łódź odwiedzili piłkarki i prezesa oraz spędzili miło czas w łódzkiej Szkole Mistrzostwa Sportowego.

Uczestniczyli jako kibice również na zaproszenie wielokrotnego Mistrza Polski KKPK Medyk POLOmarket Konin podczas inaugurującej pierwszej kolejki Ekstraligi nowego sezonu piłkarskiego w meczu: KKPK Medyk POLOmarket Konin – Olimpia Szczecin, a po nim spotkali się z piłkarkami oraz prezesem klubu.

Podczas jednego i drugiego spotkania kapitan drużyny Olga Jeznach w obecności prezesa klubu Jarosława Roszkowskiego przekazali pamiątkowe podziękowania za wsparcie i owocną współpracę z Klubem Sportowym SMS Kurzętnik.

Piłkarki podczas pobytu w Polanicy-Zdrój odbyły kilka treningów i rozegrały mecz towarzyski z UKS Czwórka Kościan. Kilkukilometrowe codzienne marszobiegi, zabawy na ściance wspinaczkowej, szaleństwa przy fontannach oraz pobyty na basenie i wspólne ognisko bardzo podobały się zawodniczkom.

Zwiedzanie i odkrywanie ciekawych, atrakcyjnych miejsc Polanicy-Zdrój było ich codziennością.


Niezapomniane spacery w Parku Zdrojowym, Parku Szachowym oraz wizyty w Pijalni Wód Mineralnych były tego warte, a wspomnienia pozostaną jeszcze na długo.
Ciekawym celem obozu sportowego okazała się całodzienna wycieczka z przewodnikiem sudeckim po największych atrakcjach turystycznych Gór Stołowych - Szczeliniec Wielki i Błędne Skały.

Wspomniane szczyty Gór Stołowych bez problemu zostały zdobyte przez piłkarki z uśmiechem na twarzy.


— Klub Sportowy SMS Kurzętnik bardzo dziękuje wszystkim zawodniczkom, które wzięły udział w obozie sportowym w Polanicy-Zdrój: Karolinie, Oldze, Anicie, Jagodzie, Lenie, Hani, Natalii, Oliwii, Nadii R., Nadii J. i Tosi, wiem, że to co przepracowaliście na tym obozie sportowym przyniesie wiele korzyści w nadchodzącym sezonie ligowym. Wiecie dobrze, że ten sezon nie będzie łatwy, startujemy w siedmiu rozgrywkach w Lidze Wojewódzkiej zarówno w rozgrywkach żeńskich jak i męskich, ale wiem jak lubicie to co robicie i jestem pewien, że godnie będzie reprezentować klub, gminę, powiat oraz województwo podczas zmagań na arenach sportowych — podsumowuje prezes klubu Jarosław Roszkowski.2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5