W niedzielę Kabaret Koń Polski wystąpi przed MCK

2021-07-21 13:51:56 (ost. akt: 2021-07-21 14:09:08)
W niedzielę w Nowym Mieście wystąpi Kabaret Koń Polski

W niedzielę w Nowym Mieście wystąpi Kabaret Koń Polski

Autor zdjęcia: Archiwum Kabaretu Koń Polski

Mamy wakacje i z utęsknieniem czekamy na różnorodne imprezy w mieście. Zajmują się nimi pracownicy Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim. Sprawdzamy, co przygotowali w najbliższym czasie.
Przedstawiamy wakacyjne propozycje Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim. Organizatorzy zapraszają nowomieszczan i gości przebywającym w grodzie nad Drwęcą.

Już w najbliższą niedzielę, 25 lipca, o godzinie 19 wystąpi na placu przed Miejskim Centrum Kultury znany Kabaret Koń Polski. Wstęp na spotkanie jest wolny.

W kolejną niedzielę, 1 sierpnia, również o godzinie 19, w tym samym miejscu zaplanowano koncert Andrzeja Rybińskiego, również darmowy.

W sobotę, 21 sierpnia, o godzinie 21 Miejskie Centrum Kultury zaprasza na kino plenerowe na placu przed MCK.

W sierpniu będzie cykl niedzielnych, muzycznych spotkań w nowomiejskim Ogrodzie Róż. Koncerty lokalnych muzyków odbędą się o godzinie 19.

Dnia 8 sierpnia wystąpi Piotr Jarzembowski. Tydzień później, 15 sierpnia zaśpiewa Adam Twardy, a 22 sierpnia zaprezentuje się zespół Image. Natomiast 29 sierpnia zaplanowano występ zespołu Duo Fantazja. Tym letnim koncertem wszyscy pożegnają wakacje.

Grażyna Jonowska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5