Młodzieżowa Rada Miasta podsumowała kadencję

2021-07-02 12:20:37(ost. akt: 2021-07-02 12:24:27)
Migawka z obrad MRM

Migawka z obrad MRM

Autor zdjęcia: Nadesłane

W sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury odbyła się sesja Młodzieżowej Rady Miasta. Było to spotkanie podsumowujące kadencję.
Sesję prowadziła Patrycja Chmielewska, przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta wraz z wiceprzewodniczącą — Wiktorią Langa i sekretarzem - Marcinem Machajskim, który przedstawił w formie prezentacji podsumowującej działalność MRM w okresie 2018-2021.
Burmistrz Józef Blank podczas wystąpienia wyraził swoje zadowolenie z udziału młodzieży w życiu naszego miasta, interesowaniu się sprawami lokalnymi i budowaniu społeczeństwa obywatelskiego. Podkreślił, że działalność w Młodzieżowej Radzie Miasta z pewnością była dla młodzieżowych radnych doskonałą lekcją demokracji oraz okazją do rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń, które zaowocują w życiu dorosłym.
Na zakończenie swojego wystąpienia burmistrz miasta podziękował młodzieżowym radnym IV kadencji za ich działalność i przekazał listy gratulacyjne oraz upominki.
Młodzieżowi radni ze swej strony podziękowali za współpracę i wsparcie złożyli gospodarzowi miasta, Andrzejowi Nadolskiemu, przewodniczącemu Rady Miejskiej, Lechowi Boberowi, przewodniczącemu Miejskiej Rady Seniorów oraz dyrektorom jednostek kulturalno-oświatowych i opiekunom. opr ul


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5