Trzy mistrzowskie tytuły dla kickbokserów z Nowego Miasta i Kurzętnika [ZDJĘCIA]

2021-06-21 11:39:50(ost. akt: 2021-06-21 11:56:31)

Autor zdjęcia: nadesłane

W Szczecinku odbyły się Mistrzostwa Polski PZKB w formule full contact. Podopieczni Leszka Jobsa i Sebastiana Prokopa wrócili z trzeba złotymi medalami.
W miniony weekend, 211 kickbokserów z 54 klubów walczyło o tytuły mistrzów Polski Polskiego Związku Kickboxingu w formule full contact. Podczas tych zawodów świetnie zaprezentowali się nasi lokalni zawodnicy z klubów LUKS ZAMEK EXPOM Kurzętnik i MUKS Olimpia Nowe Miasto, którzy wywalczyli 3 złote ,2 srebrne i 2 brązowe krążki.
— Dodatkowo Mieszko Siemiątkowski z Kurzętnika został wyróżniony okazałym pucharem dla najlepszego juniora młodszego całego turnieju, jak również otrzymał powołanie do kadry juniorów której trenerem jest Włodzimierz Trzeciak — relacjonuje Leszek Jobs, trener zawodników z Kurzętnika — Albert Mederski i Krystian Rzepka z rąk trenera kadry, Radosława Laskowskiego, również otrzymali swoje powołania do reprezentacji Polski seniorów.
Podczas zawodów w Szczecinku, Samanta Klein, zawodniczka Zamku Kurzętnik wywalczyła złoty medal, srebro zdobył Piotr Kołakowski także z Kurzętnika, juniorzy Olimpii Kamil Laskowski i Adrian Januszewski wywalczyli brązowe krążki.
— Mniej szczęścia miała pozostała dwójka naszych zawodników, którzy wylosowali bardzo trudnych i wymagających rywali — wyjaśnia trener Jobs — Niestety odpadli z turnieju w walkach eliminacyjnych.
Przed zawodnikami z Nowego Miasta i Kurzętnika ostatni bardzo ważny start przed wakacyjną przerwą. Kicbokserzy wybierają się na zawody do Zawiercia, aby rywalizować w Mistrzostwach Polski Seniorów Point-Fighting oraz Light Contact.Wyniki uzyskane w Szczecinku
Seniorzy
Albert Mederski – złoty medal
Krystian Rzepka – srebrny medal
Piotr Kołakowski – srebrny medal
Damian Chiliński – bez medalu
Natalia Zakrzewska – bez medalu
Juniorzy
Mieszko Siemiątkowski – złoty medal
Samanta Klein – złoty medal
Kamil Laskowski – brązowy medal
Adrian Januszewski – brązowy medal

— Na koniec jak zawsze serdecznie dziękujemy wszystkim osobom oraz firmom za pomoc w wyjazdach na zawody — podsumowuje Leszek Jobs.

red.al
nowemiasto@gazetaolsztynska.pl

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5