Przydrożne aleje drzew na fotografiach — prace jeszcze można nadsyłać!!!

2021-06-13 11:25:29 (ost. akt: 2021-06-13 11:29:22)

Autor zdjęcia: Archiwum "Gazety Nowomiejskiej"

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Mieście zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym online pt. „Przydrożne aleje drzew w powiecie nowomiejskim”. Prace można nadsyłać do 15 czerwca.
Mamy obecnie piękną porę roku, w której przyroda jest w pełni życia. Jest to czas rozkwitu natury. Na rowerze, pieszo lub samochodem, z aparatem w ręku, zachęcamy wszystkich do odkrywania piękna i niepowtarzalności przyrody naszego powiatu.

Celem konkursu jest ukazanie piękna i różnorodności przyrody powiatu nowomiejskiego. Konkurs ma charakter otwarty i adresowany do wszystkich osób zainteresowanych przyrodą. Każdy uczestnik może zgłosić 3 fotografie w formacie JPG o maksymalnym rozmiarze 1 MB, które nawiązują do tematyki konkursu.

Fotografie powinny być wykonane samodzielnie. Zdjęcia należy nadesłać na konkurs w formie elektronicznej na adres: bibliotekanml@wp.pl z dopiskiem konkurs fotograficzny „Przydrożne aleje drzew w powiecie nowomiejskim”. Prace należy wysłać z następującymi danymi: imię i nazwisko autora, tytuł pracy i miejsce wykonania i kontakt. Osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć do organizatorów pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych. Jest jeszcze trochę czasu, więc zapraszamy!!! ul

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5