O wiosenny ogród zadbaj z firmą Szlifmar

2021-06-02 10:39:19 (ost. akt: 2021-06-02 11:29:31)   Artykuł sponsorowany
Wraz z nadejściem wiosny coraz więcej czasu spędzamy w ogrodach i na działkach. Jednak, aby cieszyć się ich pełnym urokiem, trzeba najpierw włożyć w nie sporo pracy. Ogród po zimie nie zachwyca wyglądem, trzeba mu pomóc powrócić do pełni sił.
Początek wiosny to najlepszy moment na przycinanie drzew i krzewów, pozbywanie się uszkodzonych gałązek, wertykulację trawnika oraz jego porządkowanie z suchych liści i wszelkich zanieczyszczeń po zimie. Kto ma ogród, ten doskonale wie, ile pracy trzeba włożyć, aby cieszyć się urokami natury w sezonie. Mówiąc wprost zajęcia nie zabraknie. Oczywiście nie mamy wątpliwości, że prace w ogrodzie są niezwykle przyjemne, przecież uwielbiamy nasze ogrody. Jednak o wiele przyjemniej i, co najważniejsze, prościej „ogarnąć” naszą przestrzeń z odpowiednimi narzędziami. I tu do gry wchodzi firma Szlifmar i jej doskonale przygotowany na sezon asortyment do prac w ogrodzie. Wertykulatory, kosiarki, podkaszarki, nożyce do żywopłotu, węże ogrodowe, sekatory, grabie, łopaty — wszystko to, co nie tylko ułatwi prace w ogrodzie, ale także bezpośrednio wpłynie na piękno naszego przydomowego krajobrazu. Szlifmar to także serwis, wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego i budowlanego a przede wszystkim fachowe doradztwo – najlepszy adres, aby zrobić ogrodowe zakupy.

Obrazek w tresci

— Wielokrotnie nasi klienci są zaskoczeni, jak można ułatwić sobie prace w ogrodzie, kupując odpowiednie narzędzia. Często nie zdają sobie sprawy z najnowszych rozwiązań, jak np. automatyczne roboty koszące — mówi Marcin, specjalista ds. ogrodu firmy Szlifmar. — Cieszymy się, że możemy uczestniczyć, wraz z Klientami, w budowaniu ich własnego raju na ziemi. Tak, raju, bo właśnie tak ludzie postrzegają swój ogród. Wkładają w nie całe serce, my staramy się, aby więcej czasu mieli na odpoczynek, a mniej na pracę.

Korzystajmy z narzędzi, maszyn i akcesoriów dostępnych w Szlifmarze, cieszmy się naturą budzącą do życia i wiosenno-letnimi dniami, które szybką miną. Niech nowy sezon w ogrodzie z firmą Szlifmar będzie fantastyczną przygodą. Wszystkie informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej szlifmar.pl.


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5