Rowerowa Majówka z Mrówką

2021-05-10 12:51:51 (ost. akt: 2021-06-07 10:02:57)   Artykuł sponsorowany
Przed nami maj, miesiąc w którym wszystko rozkwita, słońce mocniej grzeje zachęcając do aktywności na świeżym powietrzu. Gdy już odpalimy pierwszego grilla, wypijemy pierwszą kawę na tarasie w prawdziwie wiosenny poranek, czas wybrać się na rowerową wycieczkę.
Mrówka w Kurzętniku jest z nami cały rok, towarzyszy nam podczas remontu, budowy domu i urządzania go. Tu zawsze czekają inspiracje dotyczące wystroju wnętrz, fachowe doradztwo we wszelkich pracach około domowych. Mrówka Kurzętnik to także mistrz sezonów! Chyba każdy pamięta ogrom nietuzinkowych i wyjątkowych ozdób z okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy. Mrówka Kurzętnik jest gotowa na wiele innych okazji, ale przede wszystkim na wiosnę i lato. To jest najpiękniejszy czas w Mrówce Kurzętnik, gdy ogród się zieleni, na półkach pojawiają się baseny, grille, akcesoria ogrodowe i fantastyczne meble, które w całości pozwalają zbudować własny, wiosenno-letni raj na ziemi.

Robiąc zakupy w Mrówce Kurzętnik mamy możliwość wygrać nagrody. Już nie jedna osoba została przez Mrówkę Kurzętnik nagrodzona, jednak teraz są cztery wyjątkowe nagrody, które idealnie wpisują się we wiosenno-letni czas, na który tak bardzo czekaliśmy.
— Specjalnie dla naszych Klientów, przygotowaliśmy cztery rowery, które można zdobyć robiąc zakupy w Mrówce Kurzętnik — mówi Natalia Mazur, właścicielka — Cieszymy się, że są Państwo z nami i dziękujemy za każdą wizytę w naszym sklepie. Miniony rok był trudny, ze względu na pandemię. My zapewniliśmy bezpieczeństwo wszystkim naszym Klientom, a oni nas nie zawiedli. Wspólnie udało się przejść bezpiecznie przez ten trudny czas.

"Majówka z Mrówką" to akcja, w której nagrodzone będą osoby robiące zakupy w Mrówce Kurzętnik oraz obserwujące mrówkowy profil na Facebooku. W każdy piątek maja zostanie wybrana osoba, która otrzyma rower. Co trzeba zrobić, aby o rower zawalczyć? To bardzo proste. Wystarczy zrobić zakupy w maju w Mrówce Kurzętnik za minimum 50 złotych. Paragon trzeba zachować, aby okazać go w przypadku wygranej. Koniecznie trzeba być fanem Mrówki Kurzętnik na Facebooku. Tam, w każdy piątek maja pojawi się konkursowy post, pod którym w komentarzu należy dodać zdjęcie pokazujące akcenty wiosenne, czy to kwitnące kwiaty, czy piękną łąkę lub drzewa pokryte świeżymi liśćmi. Jednym słowem — złap w kadr to co zachwyciło Cię w otoczeniu dzięki temu, że jest wiosna, albo pochwal się swoją działką, ogrodem, tarasem lub balkonem przygotowanym na sezon wiosenno - letni. Zaproś do zabawy znajomych. W każdy czwartek, jedna osoba otrzyma od nas rower. Pamiętajcie, aby okazać paragon przy odbiorze nagrody.
Na wszystkie pytania z przyjemnością odpowiemy poprzez nasz profil na Facebooku — @MrówkaKurzętnik, tam także dajcie łapkę w górę, aby być na bieżąco. Regulamin naszej zabawy dostępny w sklepie Mrówka w Kurzętniku, przy ulicy Lidzbarskiej.

Obrazek w tresci


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5