Wybieramy Małego Księcia i Małą Księżniczkę powiatu nowomiejskiego

2021-04-19 09:05:18 (ost. akt: 2021-04-20 09:53:49)

Autor zdjęcia: archiwum

Kto nie marzy o tym, żeby choć przez chwilę poczuć się jak książę, czy księżniczka? Państwa dzieci lub wnuki mają na to szansę. Szukamy Małej Księżniczki i Małego Księcia! Wystarczy przysłać zdjęcie dziecka.
Nasza akcja trwa w każdym powiecie naszego województwa. Małych Książąt i Małe Księżniczki przy wystarczającej liczbie zgłoszeń wybierzemy w każdym powiecie.
Zwycięzcy powiatowi trafią na okładkę jednego z naszych tygodników lokalnych, w przypadku powiatu nowomiejskiego "Gazeta Nowomiejska". Kto wygra? O tym zadecydują nasi czytelnicy!

Dlaczego warto wziąć udział w naszej akcji? — To doskonała pamiątka i świetna zabawa — mówią zgodnie rodzice naszych laureatów z poprzednich lat.

Plebiscyt trwa od 17 kwietnia 2021 do 23 maja 2021 roku.

>>> W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone 17.04.2011 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych zamieszkałe na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

>>> W przypadku powiatu nowomiejskiego zgłoszenie dziecka do udziału w Plebiscycie następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną jego jednego zdjęcia na adres: nowemiasto@gazetaolsztynska.pl

>>>Kandydatury dzieci można zgłaszać do dnia 20.05.2021 do godziny 10.00. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB.

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do Plebiscytu powinno zawierać:
- imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość,
- zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu,
- akceptację postanowień regulaminu,
- imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu.
W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2021.

Zdjęcia chłopców i dziewczynek zostaną zamieszczone w dwóch odrębnych galeriach. Tytuł Małej Księżniczki 2021 w danym powiecie oraz w w gminach wiejskiej i miejskiej Lubawa otrzyma dziewczynka, której zdjęcie uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Tytuł Małego Księcia 2021 w danym powiecie oraz w w gminach wiejskiej i miejskiej Lubawa otrzyma chłopiec, którego zdjęcie uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.

Dodatkowo przyznane zostaną tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia "Gazety Olsztyńskiej"/"Dziennika Elbląskiego". Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

REGULAMIN PLEBISCYTU MAŁY KSIĄŻE, MAŁA KSIĘŻNICZKA 2021

Dzieci zgłoszone do Plebiscytu Mały Książę


Dzieci zgłoszone do Plebiscytu Mała Księżniczka2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5