Bal Karnawałowy u przedszkolaków

2021-02-11 16:43:19 (ost. akt: 2021-02-11 16:47:02)
Bale odbyły się w salach poszczególnych grup

Bale odbyły się w salach poszczególnych grup

Autor zdjęcia: SP 2

Dnia 4 lutego 2021r. w oddziałach przedszkolnych Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się bal karnawałowy.
Każda grupa wraz z Paniami przygotowała uroczystość w swoich salach. Klasy zostały udekorowane balonami i kolorowymi serpentynami. Uczestnicy balu przebrani w kolorowe stroje wcielili się w postaci: żądnych wrażeń piratów, dzikich zwierząt, pięknych księżniczek czy superbohaterów.

Wszyscy bawili się radośnie przy dźwiękach znanych przebojów. Muzyka płynąca z głośników inspirowała tancerzy do szalonej zabawy. Pełni pozytywnej energii pląsali w parach, kole oraz korowodach. Zorganizowano wiele różnych zabaw, np. taniec robotów, taniec z balonami i serpentynami, zabawy z bańkami mydlanymi i chustą animacyjną, zabawy z dorysowaniem brakującej połowy rysunku w parach, zabawy grafomotoryczne i spostrzegawcze. Dzieci zrobiły również własne, kolorowe maski. Podczas uroczystości nastąpiła prezentacja strojów, po której wybrano króla i królową balu. To był udany, pełen wrażeń dzień.
SP 2


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5