,,W karnawale, w karnawale, przedszkolacy stroją sale, no i bawią się wspaniale”

2021-01-28 14:28:35 (ost. akt: 2021-01-28 14:33:27)
Przedszkolaki i ich panie gotowe do karnawałowego balu

Przedszkolaki i ich panie gotowe do karnawałowego balu

Autor zdjęcia: Przedszkole Miejskie

Bale karnawałowe to dziś rzadkość. Nikt nie zabronił jednak robić ich w przedszkolu. W dniach od 22 do 27 stycznia odbyły się niezwykłe i długo wyczekiwane bale karnawałowe w Przedszkolu Miejskim w Nowym Mieście Lubawskim.
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, to czas balów. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było w naszym przedszkolu. W dniach od 22 do 27 stycznia  odbyły się niezwykłe, długo wyczekiwane bale karnawałowe. Już od rana dzieci były podekscytowane czekającą ich zabawą. Zaraz po zjedzeniu śniadania zakładały swoje stroje balowe. Na holu czy też w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, biedronki, myszki, motylki,  aniołki, rycerzy, piratów, policjantów, strażaków, Spider-Mana, Batmana... Nie sposób było zliczyć i wymienić znanych bajkowych postaci.

Wystrój holu i sal wprowadzał w radosny nastrój i zachęcał do wesołej zabawy. Przedszkolaki świetnie się bawili, przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach. Mimo zmęczenia, uśmiech z dziecięcych twarzy nie znikał. 

Przedszkole Miejskie w Nowym Mieście


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5