Skuś się na tanie zakupy w Angolu!

2020-11-03 10:18:04 (ost. akt: 2020-11-03 10:48:00)

Autor zdjęcia: pixabay

Chociaż na naszym rynku jest już sporo sklepów z używaną odzieżą, to Nowym Mieście Lubawskim, Lubawie i Iławie powstał nowy second hand o nazwie Angol. Skąd ta nazwa? Otóż właściciel wiele lat mieszkał za granicą, a teraz ma możliwość sprowadzania wyselekcjonowanej odzieży prosto z Anglii.
W tym second handzie można kupić ciekawą, niepowtarzalną odzież damską, męską czy dziecięca a także buty w bardzo niskiej cenie.

Dlaczego warto kupować odzież używaną?


Już co drugi Polak sięga po rzeczy z drugiej ręki. To dobry trend – wspieramy w ten sposób ekologię, a mając chwilę można wyszperać coś naprawdę interesującego w bardzo dobrym stanie i do tego za grosze. Dzisiejsze sklepy z odzieżą używaną różnią się od tych, które były otwierane kilka lat temu. Odzież przechodzi dezynfekcję, ponieważ sklepom są narzucane normy higieniczne. Rzeczy w second handzie Angol zostają wyselekcjonowane, każda z nich jest wyceniona. Można tu znaleźć także markowe ubrania z firm Zara, Gap, Hugo Boss, Ralf Lauren.
Konsumpcjonizm powoli wychodzi z mody, a na popularności zyskuje nowy trend: slow-fashion. W czasach, gdy nawet celebrytki chwalą się zakupami w lumpeksie kupowanie używanych przedmiotów nikogo już nie dziwi, po co inwestować w nowe ciuchy i przepłacać gdy można kupić coś interesującego tanio, a zaoszczędzone pieniądze możemy zainwestować np. w nasze hobby lub odłożyć do skarbonki.

Ubrania są niepowtarzalne, rzeczy kupione w lumpeksie nie ulegają szybkiemu zniszczeniu. A jeśli nawet to się zdarzy, to nie ma tak dużego żalu, bo ubranie było po prostu tanie. Czasem można kupić odzież sportową, funkcjonalną w dużo niższej cenie niż w sklepie.

Jak zrobić udane zakupy w lumpeksie?


Wybieraj się do sklepu z dobrym nastawieniem! Żeby wyszukać coś interesującego, trzeba mieć dużo cierpliwości i odrobinę czasu,
Czytaj metki: zwróć uwagę na markę, skład i stan przedmiotu.
No i koniecznie wypierz odzież przed założeniem.
A więc, drogie Panie, czas na polowanie :) Powodzenia!
Przy zakupach powyżej 50zł poproś pracownika o rabat.Second Hand ANGOL
Nowe Miasto Lubawskie, ul. Tysiąclecia 4G i ul. Kościelna 1
Lubawa, ul. Warszawska 4
Iława, ul. Sobieskiego 20B naprzeciwko Galerii Nenufar
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5