Najlepsi kickboxerzy zjechali do Nowego Miasta na mistrzostwa

2020-10-17 19:21:41 (ost. akt: 2020-10-17 19:28:18)
Po wręczeniu wyróżnień...

Po wręczeniu wyróżnień...

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Tym razem Nowe Miasto Lubawskie gości grono najlepszych kicboxerów z całego kraju. Na hali MOSiR odbywają się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu z udziałem prawie 300 zawodników. Impreza odbywa się z zachowaniem reżimów sanitarnych, bez udziału publiczności.
Zawody rozpoczęły się już w piątek, ważeniem zawodników i naradą trenerską. Rankiem w sobotę rozpoczął się turniej, natomiast po południu miało miejsce oficjalne otwarcie mistrzostw z udziałem wielu gości — przedstawicieli sponsorów, grona sędziowskiego i samych zawodników. Obecny był Józef Blank, burmistrz miasta, a także Wojciech Dereszewski, albowiem jednymi z organizatorów są miasto Nowe Miasto, gmina Kurzętnik i znany Klub Sportowy Zamek Kurzętnik.

Otwarcie było okazją do wręczenia wyróżnień i podziękowań zasłużonym zawodnikom kicboxingu. Uhonorowani zostali też sponsorzy i samorządowcy, którzy wspierają kicboxing.

Sentymentalnym momentem otwarcia było wręczenie pamiątkowego pasa Michałowi Demblerowi, który był jednym z protoplastów kicboxingu na terenie nowomiejskim, znanym zawodnikiem i trenerem młodzieży. Pas wręczyli Leszek Jobs, prezes KS Zamek Kurzętnik i Sebastian Prokop, trener nowomiejskiego MUKS Olimpia.
W niedzielę od godziny 9 będą trwały walki ćwierćfinałowe i półfinały.

Patronem medialnym mistrzostw jest „Gazeta Nowomiejska”, którą też uhonorował Polski Związek Kickboxingu za wsparcie Sekcji Kicboxingu Zamku Kurzętnik. ul

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Człowiek #2987669 | 82.145.*.* 17 paź 2020 22:17

    Szkoda, że nie można wejść.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5