Kolejne podium dla drużyny UKS „Sokół” SP 2 w wojewódzkiej lidze minisiatkówki Kinder Sport

2020-03-10 15:42:22 (ost. akt: 2020-03-10 15:47:37)
Zawodnicy UKS "Sokół" w Giżycku

Zawodnicy UKS "Sokół" w Giżycku

Autor zdjęcia: SP 2

W Giżycku na obiektach COS OPO (Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich) odbyła się trzecia kolejka ligi wojewódzkiej minisiatkówki Kinder Sport.
Kolejny raz bardzo dobrze zaprezentowali się biorący udział w rozgrywkach uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Drużyna w kategorii „Trójki" rocznik 2008 w składzie: Hubert Jabłoński, Paulo Lisowicz, Jakub Gawiński i Jakub Jaroszewski zajęła tym razem 3 miejsce i zapewniła sobie już awans do turnieju finałowego, który rozegrany zostanie w maju w Ełku. Dwie najlepsze drużyny z w/w turnieju zagrają w rozgrywkach ogólnopolskich. Drużyna „Czwórek " rocznik 2007 w składzie: Juliusz Bucha, Filip Derdulski, Kornel Zbikowski, Miłosz Bochenek, Olaf Hinc, Antoni Suchocki również uplasowała się na 3 miejscu i jest już jedną nogą w finałowym turnieju. Przed podopiecznymi trenera pana Macieja Bochenka jeszcze dwa turnieje eliminacyjne w Ełku i Szczytnie, odpowiednio w marcu i kwietniu. Planem minimum był awans do najlepszej ósemki czyli do turnieju finałowego, ale młodzi sportowcy mają duże szanse i apetyt na miejsca medalowe i na pewno, jak mówi trener pan Maciej Bochenek, będą walczyć!
SP 2
Zawodnicy UKS


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5