Studniówka uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku

2020-02-15 23:34:12 (ost. akt: 2020-02-15 23:35:59)

Autor zdjęcia: Alina Laskowska

W Tylicach, spotkali się maturzyści na swoim studniówkowym balu. Uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych im. Noblistów Polskich w Kurzętniku, wraz z panią dyrektor Katarzyną Trzaskalską i wychowawcami, zaprezentowali pięknego poloneza.
W tym ważnym i pełnym emocji momencie dla młodzieży, nie zabrakło ich rodziców, którzy ze wzruszeniem podziwiali swoje dzieci.

Kończy się pewien etap. Dla Was jako uczniów, i dla państwa, jako rodziców. - mówił Andrzej Ochlak, starosta nowomiejski - Macie to wyjątkowe szczęście, że Wasza studniówka i matura, są w 2020 roku. W czasie gdy nasze ziemie powróciły do Ojczyzny.
Dziś jest czas pięknej, beztroskiej i szalonej zabawy. A potem będziemy odliczać dni do matury. Gratuluję Wam i życzę udanej zabawy, a na maturze połamania piór
- mówiła dyrektor ZSZ, Katarzyna Trzaskalska.

Miłych słów i życzeń nie zabrakło od Marii Burzyńskiej, przedstawicielki rady rodziców i samych rodziców, którzy licznie przybyli na studniówkę.

Uczniowie zatańczyli poloneza po którym nastąpiło tradycyjne czapkowanie. Jednak to nie koniec prezentacji tanecznych. Maturzyści zatańczyli dodatkowo fantastycznego walca. Do obu pokazowych i wzorowo wykonanych tańców, uczniów przygotowała Anita Trela.

W tym roku, na swojej studniówce spotkali się:
Klasa IV TCPG/TUi SEO z wychowawcą panem Leszkiem Kędziorskim
Klasa IV TI/TR z wychowawczynią panią Bożeną Szarek
Klasa IV TŻ i UG/TE z wychowawczynią panią Anitą Trelą.

Po części oficjalnej wszyscy wznieśli toast, po czym rozpoczęła się szampańska zabawa do samego rana.

a.laskowska@gazetaolsztynska.pl2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5