Nowomieszczanin Jonatan Straus w barwach Stomilu Olsztyn

2020-01-23 07:26:57 (ost. akt: 2020-01-23 07:34:48)

Autor zdjęcia: Paweł Piekutowski

Kontrakt podpisany! Stomil Olsztyn ma nowego zawodnika! Pochodzący z Nowego Miasta, Jonatan Straus zmienia barwy klubowe.

Jonatan Straus został nowym piłkarzem Stomilu Olsztyn. Testowany w okresie przygotowawczym obrońca w środę podpisał kontrakt z naszym klubem. Poprzednim zespołem, w którym występował, była drugoligowa Legionovia.

Stomil Olsztyn:

Wychowanek KS Drwęca, 25 letni Jonek, lewonożny zawodnik, w latach 2007 – 2010 występował w juniorach Warmii Olsztyn. Od 2010 roku reprezentował barwy białostockiej Jagiellonii. Od 2017 roku do teraz reprezentował barwy trzech klubów – Sandecji Nowy Sącz, Wigier Suwałki oraz Legionovii Legionowo.

Jonatan Straus to zawodnik z przeszłością ekstraklasową . Priorytetem był piłkarz występujący na lewej obronie, a przede wszystkim lewonożnego, bo brakowało nam tego przy wyprowadzaniu akcji oraz przy stałych fragmentach gry. Widać było w pierwszym sparingu ze Zniczem Biała Piska, że Jonatan pokazał się z dobrej strony strzelając dwie piękne bramki.

Dyrektor sportowy Stomilu Olsztyn, Sylwester Czereszewski:

Towarzyszą mi fajne uczucia, których dawno nie odczuwałem. Jestem bardzo zadowolony i mam nadzieję, że będę mógł realizować swoje cele.

Jonatan Straus:

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów!

inf. na podstawie materiałów Stomil Olsztyn

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5