Trzecioklasiści na poczcie

2019-12-09 14:38:31 (ost. akt: 2019-12-09 14:41:23)
No to kierunek ... poczta

No to kierunek ... poczta

Autor zdjęcia: SP 2

Uczniowie klasy III a Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim ze swoją wychowawczynią Anną Dembowską wybrali się na pocztę.
Uczniowie dokładnie obejrzeli zaplecze, w którym są przygotowane różne stanowiska pracy. Na jednym z nich wszystkim listom lub paczkom przybija się pieczątkę z datownikiem, na innym segreguje się rodzaje przesyłek, na kolejnych porządkuje się je według rejonów listonoszów, którzy mają przydzielone konkretne ulice i adresy. Dzieciom wiele radości przysporzyło odszukiwanie na półkach własnych adresów. Pani kierownik, opowiedziała również jak dostarcza się na wskazane miejsce duże paczki, które nie zmieściłyby się do torby listonosza. Dzieci chętnie zadawały pytania dotyczące pracy na poczcie, na które uzyskały wyczerpujące odpowiedzi. Same też ćwiczyły przybijanie datowników. Za miłe przyjęcie wszyscy podziękowali drobnym upominkiem.
SP 2

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5