Pochodząca z Krotoszyn (gm.Biskupiec) Marlena Cichocka w wielkim finale kulinarnego show

2019-12-08 19:07:29(ost. akt: 2019-12-08 19:20:05)
"Master Chef może być tylko jeden"słyszymy w czołówce popularnego kulinarnego show. Czy Marlena okaże się kolejnym Master Chefem?
Niedzielny wieczór, 8 grudnia to mocno zaciśnięte kciuki. O zwycięstwo w wielkim finale kulinarnego show będzie walczyć Marlena Cichocka. Urocza, zdolna i sympatyczna Marlena pochodzi z Krotoszyn w gminie Biskupiec. Jest absolwentką iławskiego "Żeromka", mamą i żoną mieszkającą obecnie w Chełmży wraz z najbliższymi.

27-letnia Marlena walczy o tytuł Master Chefa, nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych oraz o własną książkę kucharską.

Ósma edycja popularnego programu dobiega końca. Przed nami ostatni odcinek. Już niebawem dowiemy się kto zostanie zwycięzcą.

Chciałaby mieć swoje bistro i w nim gotować dla ludzi. Jej ulubionymi szefami kuchni są Karol Okrasa i Julia Child – marzy o pisaniu książek kucharskich takich jak ona. Lubi potrawy wschodnie, włoskie i polskie. Rozbierania mięsa i filetowania ryb nauczył ją dziadek. Kiedy nie gotuje, pomaga mężowi prowadzić agencję artystyczną. W wolnych chwilach podróżuje, fotografuje i żongluje.

:

Chcesz gotować z Marleną? Zajrzyj na jej kanał!


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5