Tak bawić się potrafią tylko seniorzy — emeryci już po andrzejkach [ZDJĘCIA]

2019-11-28 16:17:33 (ost. akt: 2019-11-28 16:35:12)
W czasie jednej z andrzejkowych wróżb

W czasie jednej z andrzejkowych wróżb

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

Zarząd nowomiejskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów zaprosił do Mszanowa członków i sympatyków związku na spotkanie andrzejkowe.
Do świetlicy w Mszanowie przybyli liczni goście. Zebranych powitał Kazimierz Przybylski, przewodniczący gremium. Już po usłyszeniu pierwszych taktów muzyki, wszyscy ruszyli na taneczny parkiet. W przerwach między tańcami wróżby, zabawy i konkursy dla uczestników spotkania poprowadziły Katarzyna Olęcka i Ilona Czarnecka z Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim. Było tradycyjne lanie wosku, koło fortuny czy taniec z balonami. Seniorzy mieli też okazję wykazać się sprawnościa fizyczną. Obecnym na spotkaniu
panom Andrzejom złożono życzenia i wręczono upominki. Otrzymali je: Andrzej Mówiński, Andrzej Ochlak i Andrzej Koska (wszyscy z Nowego Miasta) oraz Andrzej Kwiecień z Grodziczna i Andrzej Suszko z Olsztyna. Zabawa, jak zawsze, była udana.
Grażyna Jonowska

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5