Mistrzostwa Powiatu Nowomiejskiego w Siatkówce

2019-11-16 11:34:52 (ost. akt: 2019-11-16 13:06:39)
Podczas rywalizacji na sportowej hali szkolnej

Podczas rywalizacji na sportowej hali szkolnej

Autor zdjęcia: SP 2

Dnia 14 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubaskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowomiejskiego w Siatkówce w kategorii „czwórki" chłopców rocznik 2007 i młodsi.
Do rywalizacji zgłosiło się 7 drużyn z całego powiatu. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym" do 2 wygranych setów. Zwyciężyła drużyna naszej szkoły, wygrywając wszystkie swoje mecze 2:0, na drugim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa w Kurzętniku, a na trzecim Szkoła Podstawowa w Mrocznie, kolejne miejsca zajęli: SP Nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim, SP w Zajączkowie, SP w Marzęcicach, SP w Nowym Grodzicznie. Drużyna Szkoły Podstawowej Nr 2 im Janusza Korczaka w Nowym mieście zagrała w składzie: Juliusz Bucha, Miłosz Bochenek, Kornel Zbikowski, Filip Derdulski, Olaf Hinc, Antoni Suchocki, Paulo Lisowicz, Hubert Jabłoński, Igor Kalinowski, Jakub Gawiński. Trener mistrzowskiej drużyny jest pan Maciej Bochenek.
SP 2

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5