Mieszkanka Mszanowa zaprezentuje swoją debiutancką książkę

2019-11-10 10:31:04 (ost. akt: 2019-11-10 10:35:28)

Autor zdjęcia: MBP

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Mieście Lubawskim organizuje kolejne spotkanie autorskie, tym razem z Alicją Bartkowską, mieszkanką Mszanowa.
Spotkanie zaplanowano w poniedziałek, 2 grudnia o godz. 17 w Pracowni Regionalnej MBP (ul. Działyńskich 2a). Pani Alicja jest mieszkanką Mszanowa. Na spotkaniu zaprezentuje swoją debiutancką, autobiograficzną książkę "Z małej wsi w podróż przez Afrykę w świat", którą czyta się jak wciągającą powieść przygodową. Opowiada ona o niesamowitych i awanturniczych przeżyciach Alicji. Młoda dziewczyna, wychowana w Mrocznie, najpierw wiąże się z Nigeryjczykiem, następnie sama świetnie sobie radzi w dalekim, trochę dzikim kraju. W imieniu organizatorów zapraszamy.

Grażyna Jonowska

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5