O myciu rąk z przedszkolakami

2019-10-30 14:58:42 (ost. akt: 2019-10-30 15:01:15)
Przedstawicielka Sanepidu mówiła, jak ważne jest częste i dokładne mycie rąk

Przedstawicielka Sanepidu mówiła, jak ważne jest częste i dokładne mycie rąk

Autor zdjęcia: Przedszkole MIejskie

Z okazji Światowego Dnia Mycia Rąk w Przedszkolu Miejskim w Nowym Mieście Lubawskim gościła pani Joanna.
Światowy Dzień Mycia Rąk to międzynarodowa kampania, mająca na celu zachęcenie wszystkich, a w szczególności dzieci, do regularnego mycia rąk. Inicjatywa ta wyszła od Organizacji Narodów Zjednoczonych w 2008 roku i przerodziła się w ogólnoświatową akcję, angażującą obecnie ponad 200 milionów osób w 100 krajach świata.

W dniu 23 października do akcji włączyły się także dzieci z naszego przedszkola. Podczas specjalnych zajęć edukacyjnych z udziałem przedstawicielki Sanepidu pani  Joanny Rumińskiej, przedszkolaki dowiedziały się jakie znaczenie dla zdrowia ma częste i dokładne mycie rąk. Dzieci poznały również kolejne etapy prawidłowego i dokładnego mycia rąk i zastosowały go w praktyce.

Przedszkole Miejskie

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5