Piknik dla naszych zwierzaków i Bieg na 4 łapy

2019-08-27 12:17:39 (ost. akt: 2019-08-27 12:23:44)
Na piknik właściciele zwierząt przychodzą ze swoimi psami

Na piknik właściciele zwierząt przychodzą ze swoimi psami

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

W sobotę, 31 sierpnia, na autodromie w Nowym Mieście odbędzie się piknik połączony z “Biegiem na 4 łapy”. To druga taka impreza, którą organizuje nowomiejskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt “Przytul Psisko”.
Zaplanowano zabawy i konkursy dla dzieci z nagrodami, bazarki oraz koncert Blues Station Dżem Cover Band (godz. 20). Zagra też Jacek Dewódzki Band, były wokalista Dżemu, gwiazda polskiej sceny muzycznej (godz. 18).

Nie zabraknie punktów gastronomicznych, będzie grill i swojskie ciasto. Tradycyjnie podczas pikniku będzie prowadzona zbiórka pieniędzy, żywności i wyposażenia na rzecz bezdomnych zwierząt. Impreza została dofinansowana ze środków zarządu powiatu nowomiejskiego, wsparli ją sponsorzy i miłośnicy zwierząt, a odbędzie się w godz. 15 - 22.

— Zapraszamy na mega imprezę. Całe wsparcie finansowe uzyskane podczas pikniku przeznaczone będzie na ratowanie zwierząt z terenu powiatu nowomiejskiego — mówi Izabela Malinowska, prezes stowarzyszenia.

Grażyna Jonowska
Na piknik właściciele zwierząt przychodzą ze swoimi psami

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5