Szynaka Day '2019 w Nowym Mieście z zespołem Kombii [ZDJĘCIA]

2019-06-30 14:48:35(ost. akt: 2019-06-30 14:59:35)
Zespół Kombii dał świetny koncert w Nowym Mieście Lubawskim

Zespół Kombii dał świetny koncert w Nowym Mieście Lubawskim

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

W sobotę Nowe Miasto Lubawskie żyło muzyką. Po raz siódmy zorganizowano Szynaka Day. Gwiazdą spotkania na stadionie był zespół Kombii.
Oficjalnego otwarcia Szynaka Day '2019 dokonali Alina i Jan Szynaka oraz Gustaw Marek Brzezin – marszałek województwa warmińsko – mazurskiego i Józef Blank, burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego. Organizatorzy spotkania życzyli wszystkim miłej zabawy.

Ogłoszono wyniki konkursów grupy Szynaka skierowanych do pracowników i ich rodzin. Nagradzano na scenie uczestników. Potem już rozpoczęła się muzyczna uczta, a gości imprezy wciąż przybywało.

Najpierw wystąpił Filip Lato, idol nastolatek. Po nim na scenę wszedł znany chór Sound'n'Grace. Kolejny koncert dał zespół Cliver. Gwiazdą wieczoru był zaś zespół Kombii. Artyści pokazali swoją klasę i wspólnie z publicznością zaśpiewali wiele znanych przebojów.

Między koncertami były organizowane konkursy z nagrodami dla publiczności. Wieczorem zebrani obserwowali pokaz fajerwerków, a po nim chętni dalej bawili się przy muzyce serwowanej przez DJ.


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5