„Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie kompetencji cyfrowych”

2019-01-22 17:59:51 (ost. akt: 2019-01-22 18:01:31)
Pierwsze szkolenia już się odbyły - uczestnicy są zadowoleni

Pierwsze szkolenia już się odbyły - uczestnicy są zadowoleni

Autor zdjęcia: SP 2

10 stycznia 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim rozpoczęły się zajęcia „Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie kompetencji cyfrowych”.
Zajęcia, których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Nowe Miasto polegają na zwiększeniu grupy świadomych i kompetentnych użytkowników internetu i e-usług publicznych. Beneficjenci zajęć to osoby dorosłe, które ukończyły 25 rok życia i są mieszkańcami województwa warmińsko-mazurskiego. Będą oni dzięki programowi w bezpieczny i legalny sposób przy użyciu nowoczesnych narzędzi cyfrowych realizować potrzeby informacyjne, kulturalne, biznesowe, administracyjne i społeczne. W ramach programu odbywają się szkolenia w modułach: „Rodzic w internecie”, „Mój biznes w sieci”, „Moje finanse i transakcje w sieci”, „Działam w sieciach społecznościowych”, „Kultura w sieci”. Zajęcia prowadzą nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim – panie: Maria Piskorska i Anetta Gosik-Suchocka.

Mirosława Nowakowska SP2

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5