Pielęgniarka u przedszkolaków

2019-01-19 13:29:31 (ost. akt: 2019-01-19 13:31:57)
Przedszkolaki spotkały się z pielęgniarką 

Przedszkolaki spotkały się z pielęgniarką 

Autor zdjęcia: SP 1

Dnia 16 stycznia 2019r. do przedszkola przy Szkole Podstawowej nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim zawitała pielęgniarka Krystyna Kwiatkowska.
W trakcie spotkania przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się więcej o zawodzie pielęgniarki, pozyskać wiadomości na temat sposobów dbania o zdrowie,a także pokonać lęk przed zabiegami medycznymi. Pani pielęgniarka zademonstrowała niektóre proste zabiegi, jak np. założenie opatrunku, mierzenie ciśnienia, a także pokazała dzieciom takie przyrządy jak stetoskop,strzykawki, bandaże. Serdecznie dziękujemy pani Krystynie Kwiatkowskiej za przybycie, mile spędzony czas, za podzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami, a przede wszystkim za cierpliwość i dobre rady.

SP 1

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5