Uczniowie "Dwójki" na festiwalu w Lubawie

2019-01-17 14:12:14 (ost. akt: 2019-01-17 14:14:16)
Aleksandra zajęła drugie miejsce na festiwalu w Lubawie

Aleksandra zajęła drugie miejsce na festiwalu w Lubawie

Autor zdjęcia: SP 2

W V Ogólnopolskim Festiwalu „Niebieskim światłem oświeceni”, który odbył się 14 stycznia 2019 roku w Lubawie, wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim.
Tworzenie warunków do rozwoju twórczości muzycznej; konfrontacje wokalistów w oparciu o repertuar piosenek świątecznych, kolęd i pastorałek; wymiana doświadczeń młodych wokalistów; promocja działalności instruktorów, nauczycieli zajmujących się formami wokalnymi to główne zadania, jakie postawili przed sobą i wykonawcami organizatorzy konkursu. Uczestników festiwalu, który odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Lubawie oceniało profesjonalne jury. Komisja konkursowa przed podjęciem ostatecznego werdyktu oceniała: dobór repertuaru, umiejętności wokalne, wykonanie i interpretację, osobowość artystyczną oraz ogólne wrażenie artystyczne. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie: Aleksandra Kwiatkowska oraz Antoni Fijałkowski, którzy wystąpili w kategorii klasy 0 - III. W „Niebieskim światłem oświeceni” Aleksandra Kwiatkowska zajęła drugie miejsce. Młodych wokalistów przygotowała pani Magdalena Domżalska. Gratulujemy!

Mirosława Nowakowska SP2
Aleksandra zajęła drugie miejsce na festiwalu w Lubawie

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5