Życzenia pod niebem rozświetlonym fajerwerkami

2019-01-01 12:42:48 (ost. akt: 2019-01-01 12:47:49)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Mieszkańcy powiatu nowomiejskiego powitali nowy rok na balach, domówkach i innych spotkaniach towarzyskich. Wielu sylwestrowych gości o północy wyszło z domów i witało 2019 rok na nowomiejskim rynku.
Na scenie, tuż przed północą, pojawił się Józef Blank, burmistrz miasta w towarzystwie Andrzeja Nadolskiego, przewodniczącego rady.

Gospodarz miasta przywitał mieszkańców i gości, którzy spędzali sylwestra w Nowym Mieście. W telegraficznym skrócie przypomniał, co udało się w mieście zrealizować na przestrzeni minionego roku. Dokładnie o północy, burmistrz wraz z przewodniczącym wznieśli tradycyjną lampkę szampana — za pomyślność mieszkańców i miasta.

Także goście imprezy pod chmurka otworzyli szampany i wzajemnie składali sobie życzenia pod niebem rozświetlonym fajerwerkami. Na scenie umilał wszystkim cza sylwestrowej nocy DJ Młody.

Tradycyjne, jak co roku, trwał butelkowy konkurs. Każdy kto wrzucił pustą butelkę do specjalnego pojemnika ze swoim kontaktem, ma teraz szansę wylosowania nagrody. ul

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5