Koncert wigilijny w Szkole Muzycznej

2018-12-25 09:20:52 (ost. akt: 2018-12-25 09:22:49)
Podczas koncertu w szkole muzycznej

Podczas koncertu w szkole muzycznej

Autor zdjęcia: ZSPiM

Dnia 17 grudnia 2018 roku w świetlicy Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się coroczny koncert wigilijny Szkoły Muzycznej.
Publiczność dopisała i wypełniła salę do ostatniego miejsca. Wykonawcami koncertu, złożonego z kolęd i pastorałek byli uczniowie i nauczyciele szkoły muzycznej. Publiczność wysłuchała wielu ciekawych opracowań solowych i instrumentalnych przepięknych polskich kolęd i innych utworów o tematyce świątecznej i bożonarodzeniowej.

Na scenie zaprezentowały się wszystkie klasy instrumentów – fortepianu, gitary, trąbki, sakshornu, skrzypiec, wiolonczeli, akordeonu, saksofonu, klarnetu i perkusji. Nie zabrakło również układu przestrzenno - ruchowego klasy rytmiki. Cały koncert poprowadził i słowem pięknym opatrzył pan Michał Sasinowski. Na koniec w radosny, świąteczny nastrój wprowadził wszystkich szkolny Zespół instrumentalny melodią z repertuaru Jose Feliciano „Feliz Navidad”.

Po koncercie wicedyrektor pani Iwona Mrozińska złożyła wszystkim zebranym życzenia spokojnych i radosnych Świąt z graną w tle kolędą. Spotkanie zakończyło się przybyciem Świętego Mikołaja z prezentami dla uczniów Szkoły Muzycznej oraz wspólnym poczęstunkiem dla wszystkich gości. Radość uczniom dzięki współpracy z Mikołajem sprawiła Rada Rodziców Szkoły Muzycznej.


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5