Akcja przedszkolaków „Śniadanie daje moc”

2018-11-22 15:38:26 (ost. akt: 2018-11-22 15:40:57)
Zadowolone z efektów swojej pracy przedszkolaki

Zadowolone z efektów swojej pracy przedszkolaki

Autor zdjęcia: ZSPiM

8 listopada to Dzień Śniadanie Daje Moc. Do akcji, która mówi, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia i to ono daje nam siły oraz energii do zabawy, nauki i pracy, przyłączyły się przedszkolaki z Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim.
Dzieci z grup przedszkolnych przygotowały śniadanie pod okiem swoich pań i rodziców. Grupa 01 wykonała owocowe szaszłyki. Grupy: 02 „Gumisie”, 03 „Motylki”, 05 „Słoneczka” wykonały przepiękne, kolorowe kanapki. Grupa 04 „Krasnoludki” wykonała owocowe przysmaki”. Wśród nic były: jeże z gruszki i winogrona, żółwie z kiwi i winogrona, baranki i owieczki z bananów i winogrona, dżdżownice z winogrona, palmy z bananów, kiwi i mandarynek oraz auta z jabłek i winogrona.

Mirosława Nowakowska SP2

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5