Halowe zabawy lekkoatletyczne dla najmłodszych

2018-10-23 22:42:21 (ost. akt: 2018-10-23 22:46:22)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Imprezę rekreacyjno-sportową dla dzieci zorganizował Ryszard Krzemieniewski, animator popularnych spotkań integracyjnych dla całych rodzin. Tym razem były to zabawy o charakterze lekkoatletycznym.
Z zaproszenia głównego organizatora — Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji skorzystała niewielka grupa dzieci wraz z opiekunami. — „Halowe zawody lekkoatletyczne” miały na celu upowszechnianie sportu przez zabawę. Dzieci uczestniczyły w konkurencjach rzutowych, skokach oraz biegach — wspomina Ryszard Krzemieniewski.
W rezultacie nie było wygranych ani przegranych — wszyscy byli najlepsi i otrzymali medale oraz upominki ufundowane przez MOSiR i sponsorów.

Szachowe zmagania
Nowomiejski MOSiR, Miejskie Centrum Kultury i Szkoła Podstawowa nr 1 przygotowują kolejną imprezę, której współorganizatorem jest wspomniany Ryszard Krzemieniewski. Będzie to 40. Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci, młodzieży i przedszkolaków. Zawody odbędą się w nowomiejskiej SP 1 przy ulicy Jagiellońskiej dna 24 listopada o godzinie 10, one mają charakter międzywojewódzki i cieszą się od wielu lat dużym zainteresowaniem. Informacji nt. startu w turnieju przekaże Feliks Stachowicz pod numerem telefonu 723 657 182. Dla najlepszych przygotowano nagrody, puchary i medale. ul


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. kasia #2612376 | 83.31.*.* 29 paź 2018 10:51

    "Z zaproszenia głównego organizatora — Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji skorzystała NIEWIELKA grupa dzieci wraz z opiekunami. " skorzystala by wieksza liczba osob, gdyby owe wydarzenie bylo delikatnie lepiej rozpropagowane a tak jest lipa

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-9) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5