Wakacyjny pobór krwi w straży pożarnej

2018-08-12 19:04:12 (ost. akt: 2018-08-12 19:15:57)
Podczas ostatniego poboru krwi w KP PSP

Podczas ostatniego poboru krwi w KP PSP

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

W minioną sobotę odbył się szósty w tym roku pobór krwi w siedzibie nowomiejskiej straży pożarnej.
Informuję, że w związku z rozpoczęciem w nowym 2018 roku XIII edycji programu „Strażacy w honorowym krwiodawstwie" pod hasłem „Ognisty ratownik – gorąca krew” w Komendzie Powiatowej PSP w Nowym Mieście Lubawskim w sobotę
11 sierpnia oddano po kolejny krew na w/w cel.
W tym dniu zgłosiło się 47 dawców, ale po wstępnych badaniach okazało się, że krew może oddać 41 osób. Dawcy oddali w sumie prawie 18,5 litra krwi.
W akcji poboru krwi uczestniczyły jednostki OSP z powiatu nowomiejskiego, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Mieście Lubawskim oraz duże grono osób spoza środowiska strażackiego.
Chciałbym bardzo podziękować wszystkim osobom, które chętnie wspierają tę akcję oddając honorowo krew zwłaszcza w okresie letnim kiedy tego leku potrzeba szczególnie.

st. kpt. Tadeusz Ruczyński
Komenda Powiatowa PSP
w Nowym Mieście Lubawskim


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5