Sztafetowe zmagania - otrzymaliśmy wyniki uczniów szkoły "Jedynki"

2018-04-22 11:31:47 (ost. akt: 2018-04-22 11:35:20)
Młodzi zawodnicy ze szkoły "Jedynki" z trenerem

Młodzi zawodnicy ze szkoły "Jedynki" z trenerem

Autor zdjęcia: SP 1

W dniu 16.04.2018 na stadionie MOSiR w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe drużyn mieszanych.
W zawodach uczestniczyli zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II z Nowego Miasta Lub. Startowali oni w kategorii klas IV, V i VI, a w każdej drużynie było 5 dziewczynek i 5 chłopców. W kategorii kl. IV ekipa w składzie: Kornelia Seweryn, Amelia Chudzińska, Karolina Klimek, Amelia Bedra, Magdalena Kamińska, Igor Kotłowski, Bartek Dąbrowski, Paweł Śmiech, Jan Kasprowicz oraz Bartek Tuszyński uzyskała III lokatę na 10 startujących zespołów. I miejsce uzyskała reprezentacja kl. V, która rywalizowała tylko z jedną drużynę w składzie: Dembińska Julia, Domżalska Julia, Milewska Małgorzata, Balewska Klaudia, Cielecka Olga, Kacper Hincman, Bartycha Konrad, Grabowski Jakub, Banaszkiewicz Dawid oraz Kacper Siwy. Zawodnicy z rocznika 2005 i młodsi: Ola Pruchniewska, Sandra Wilk, Oktawia Straus, Dąbrowska Michalina, Dąbrowska Zuzanna, Zdanowski Oliwier, Pekowski Jakub, Lendzion Maciej, Bartycha Jakub oraz Mroczkowski Karol uplasowali się na IV miejscu. Do finału wojewódzkiego zakwalifikowali się uczniowie z klasy V.

SP 1
Młodzi zawodnicy ze szkoły

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5