Ferie zimowe w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji

2018-01-11 15:11:27 (ost. akt: 2018-01-11 15:16:57)

Autor zdjęcia: UM Nowe Miasto

Niedługo ferie zimowe. Warto zaplanować zajęcia sportowe i rekreacyjne dla naszych pociech.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na “Ferie zimowe z MOSiRem”. We wtorek 23 stycznia o godzinie 10 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II na ul. Jagiellońskiej w Nowym Mieście odbędzie się turniej warcabowy dla przedszkolaków, uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Dzień później, w środę 24 stycznia również o godz. 10 planowany jest turniej tenisa stołowego. Organizatorzy zapraszają uczniów “podstawówki” i gimnazjum.

Dnia 30 stycznia od godz. 11.30 na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrany zostanie turniej piłki nożnej dla klas czwartych i młodszych. Dzień później od godz. 12 w tym samym miejscu będą trwać olimpijskie spotkania z Koreą Południową, czyli zabawy rekreacyjne oraz konkursy o pamiątki olimpijskie z Korei. Nagrody, dyplomy i medale czekają.

mzal

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5