Wystrzałowy Sylwester na nowomiejskim rynku

2018-01-01 16:02:36 (ost. akt: 2018-01-01 16:10:02)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Tradycyjnego Sylwestra spędzaliśmy na balach, potańcówkach i prywatkach. Mieszkańcy Nowego Miasta Lubawskiego oraz sylwestrowi goście, którzy przybyli do miasta, przywitali nowy rok na nowomiejskim rynku.
Na scenie, zanim wybiła północ, prezentował się zespół Zajefajni, specjalizujący się w repertuarze disco polo. Grupa znana jest z takich hitów jak “Dla Ciebie Wszystko” czy “Truskawkowa guma”. Znakiem rozpoznawczym artystów są występy w maskach.

Tuż przed północą życzenia złożył Józef Blank, burmistrz miasta, który następnie wystrzałem z hakownicy oznajmił nadejście nowego, 2018 roku. Na scenie gospodarzowi miasta towarzyszył Marcin Deja, przewodniczący rady. Niebo w tym czasie rozświetlały barwne fajerwerki. Potem rozpoczął się pokaz laserowy i występ DJ Salisa.

Podczas imprezy sylwestrowej trwał „butelkowy konkurs”. Każdy kto pozbył się butelki, wrzucają ją do specjalnie oznakowanego kosza, miał szansę wygrania jednego z 3 bonów towarowych — każdy na kwotę 150 złotych. Warunkiem udziału w konkursie było zapisanie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu na kartce. Do 4 stycznia nastąpi losowanie bonów, które trafią do szczęśliwych właścicieli butelek. ul


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. kocyk #2407951 | 109.196.*.* 1 sty 2018 21:19

    No pięknie , pan burmistrz nawet w sylwestra mieszkańców nie opuszcza życzenia składa a co stało sie z wójtem "statuetką '' z Kurzętnika ? cosik ostatnio nie bryluje w mediach no a wybory tuż tuż

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

    2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5