Pasowanie na przedszkolaka w grupie „Gumisiów”

2017-11-25 12:16:54(ost. akt: 2017-11-25 12:19:58)
Dzieci z grupy "Gumisie" po pasowaniu

Dzieci z grupy "Gumisie" po pasowaniu

Autor zdjęcia: SP 2

22 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się pasowanie na przedszkolaka w grupie „Gumisiów”.
Najpierw dzieci zaprezentowały swoje umiejętności: śpiewały w języku polskim i w języku niemieckim, tańczyły i grały na instrumentach. Następnie musiały wypić specjalnie przygotowany na uroczystość sok z „Gumijagód”. Po tym specyfiku wszystkie dzieci wysoko skakały. Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pan Zbigniew Domżalski pasował każdego Gumisia na przedszkolaka i wręczył całej grupie prezent w postaci puzzli. W zorganizowaniu pasowania na przedszkolaka pomogli rodzice, którzy zajęli się przygotowaniem dla swych pociech słodkiego poczęstunku. Uroczystość przygotowały panie: Izabela Kamińska, Kinga Banach –Pawlicka i Małgorzata Głowacka.


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5