Pasowanie na przedszkolaka w szkole "Dwójce"

2017-11-21 19:07:56 (ost. akt: 2017-11-21 19:09:08)
Przedszkolaki podczas uroczystości w szkole

Przedszkolaki podczas uroczystości w szkole

Autor zdjęcia: SP 2

17 listopada 2017 roku w świetlicy Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się pasowanie na przedszkolaka.
Uroczystość, którą przygotowały panie: Magdalena Wiśniewska, Małgorzata Głowacka i Dorota Zdanowska, zorganizowana była dla dzieci z grupy przedszkolnej 02 „Motylki”. Galę zaszczyciły swoją obecnością: Wicedyrektor Szkoły Podstawowej pani Renata Szwarc, wychowawczyni pani Małgorzata Kozłowska oraz rodzice dzieci. Impreza rozpoczęła się występem maluchów. Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz zatańczyły. Następnie złożyły ślubowanie, po którym pani dyrektor magicznym ołówkiem dokonała uroczystego pasowania każdego przedszkolaka. Wicedyrektor Szkoły wręczyła grupie puzzle - upominek od Dyrektora Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pana Zbigniewa Domżalskiego. Na pamiątkę tego ważnego dnia każde dziecko otrzymało dyplom pasowania na przedszkolaka oraz książeczkę. Po zakończeniu części oficjalnej odbył się wspólny posiłek z udziałem gości. Organizatorki uroczystości serdecznie dziękują rodzicom za pomoc w zorganizowaniu imprezy.


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5