Szynaka Day 2017 za nami - znów było koncertowo! (nowe zdjęcia)

2017-07-09 13:42:40 (ost. akt: 2017-07-09 21:53:29)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Sobota w Nowym Mieście Lubawskim przebiegła pod znakiem koncertów. A to za sprawą Szynaka Day. Gwiazdą wieczoru był zespół Golec uOrkiestra.
Szacuje się, że przez nowomiejski stadion przewinęło się wczoraj około 11 tysięcy osób. Oficjalnego otwarcia imprezy dokonali Alina i Jan Szynaka, prezesi zarządu Szynaka Meble i Józef Blank, burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego. Były gratulacje, życzenia, prezenty i odznaczenia dla właścicieli firmy Szynaka Meble. Uhonorowano też pracowników i przyjaciół firmy.

Po części oficjalnej rozpoczęły się koncerty. Nikogo nie odstraszył chwilami padający deszcz. Pierwsza na scenę weszła Cleo, po niej zaśpiewał Krzysztof Krawczyk i zespół Weekend. Gwiazdą wieczoru był zaś zespół Golec uOrkiestra, który gościł w Nowym Mieście Lubaskim po raz trzeci. Bracia Golcowie, jak zwykle, nie zawiedli i dali świetny koncert. Na koniec był pokaz fajerwerków i zabawa przy elektronicznej muzyce. Chętnych nie brakowało.

A dziś, w niedzielę, kończą się Dni Nowego Miasta Lubawskiego. O godzinie 17 w Ogrodzie Róż zagra zespół disco polo DOXXX, laureat drugiego miejsca w finale Disco Star 2016. Organizatorzy zapraszają.

Grażyna Jonowska


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5