Plenerowa siłownia niebawem będzie dostępna

2016-08-19 11:31:04 (ost. akt: 2016-08-19 11:41:06)
Podczas montażu plenerowej siłowni

Podczas montażu plenerowej siłowni

Autor zdjęcia: Aneta Zaraś

Wczoraj rozpoczął się montaż siłowni plenerowej, która powstaje w sąsiedztwie boiska Orlik przy ulicy Tysiąclecia. Niebawem będzie już ona dostępna dla mieszkańców.
— W skład plenerowej siłowni wchodzi sześć stanowisk do ćwiczeń. Urządzenia zostały dobrane w taki sposób, aby osoby korzystające z siłowni, mogły ćwiczyć prawie wszystkie partie ciała —informuje Krzysztof Widźgowski, zastępca burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego.

Po przeprowadzonym postępowaniu administracyjnym, na zlecenie burmistrza miasta, firma Magic Garden rozmieściła sześć urządzeń do ćwiczeń.
Są to:
— wahadło doskonale aktywizujące dolne partie ciała,
— wioślarz – jedno z najbardziej wszechstronnych urządzeń aktywizujących wszystkie partie ciała,
— stepper wzmacniający łydki, uda i pośladki,
— urządzenie o nazwie „wyciskanie siedząc”, które poprawia rozwój klatki piersiowej, obręczy barkowej oraz kończyn górnych, — prostownik pleców wpływający na mięśnie grzbietu i kręgosłup,
— tzw. ławeczka, która wzmacnia mięśnie proste brzucha.

Po zakończeniu prac montażowych i zabezpieczających urządzenia fitness będą dostępne dla mieszkańców Nowego Miasta Lubawskiego.

Grażyna Jonowska
Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5