Michał Rogoziński w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowym Mieście Lubawskim

2025-04-01 08:27:14(ost. akt: 2025-04-02 12:00:17)

Autor zdjęcia: archiwum ks. Michła

W Nowym Mieście Lubawskim odbędzie się wyjątkowe wydarzenie literackie – spotkanie autorskie z Michałem Rogozińskim, księdzem i debiutującym pisarzem. Już 2 kwietnia 2025 roku o godzinie 17:00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej, będzie okazja poznać autora powieści "Dekret". Książka, która zaskakuje swoją fabułą, głęboko porusza tematy związane z wiarą, moralnością i ludzkimi wyborami w trudnych chwilach życia.
Michał Rogoziński, na co dzień ksiądz, tym razem przenosi swoje doświadczenie duchowe i literackie na karty powieści. Jego książka jest debiutem, ale już wzbudziła zainteresowanie czytelników, a samo spotkanie zapowiada się jako wspaniała okazja do rozmowy o procesie twórczym i inspiracjach autora.

— Dekret to książka, która nie tylko opowiada historię, ale również stawia pytania o sens życia i miejsce człowieka w świecie - mówi Michał Rogoziński, który już teraz zaprasza mieszkańców Nowego Miasta Lubawskiego do wspólnej dyskusji i refleksji.

Spotkanie to będzie także doskonałą okazją do bezpośredniego poznania autora, zadawania pytań oraz zdobycia autografu na książce. Wydarzenie organizowane jest przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowym Mieście Lubawskim, która zaprasza wszystkich miłośników literatury do wspólnego spędzenia tego wieczoru. To także świetna okazja, by docenić literackie talenty naszego regionu.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Michał Rogoziński z pewnością wciągnie słuchaczy w świat swojej literackiej wyobraźni, a "Dekret" stanie się książką, którą warto mieć na półce.

red.
a.laskowska@gazetaolsztynska.pl

2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B