21.37” – Film, który przenosi nas do wspomnień o wielkim papieżu. Zatrzymajmy się w czasie
2025-03-29 20:27:00(ost. akt: 2025-03-30 09:28:26)
W Nowym Mieście Lubawskim już 2 i 3 kwietnia 2025 roku, o godzinie 19:00, Kinoteatr Harmonia zaprasza na film, który wzrusza do łez i skłania do refleksji. „21.37” to wyjątkowa produkcja, opowiadająca o wydarzeniach, które miały miejsce w Polsce po śmierci Jana Pawła II.
Film ten, który na zawsze zapisuje się w historii tamtych dramatycznych chwil, porusza widza, zadając pytanie, kim był człowiek, którego odejście zatrzymało świat i przeniosło nas na wiele dni w inny wymiar.
„21.37” to nie tylko opowieść o żałobie narodowej, ale także o tym, jak ówczesne wydarzenia zmieniły nasze postrzeganie świata. Film pokazuje, co działo się w Polsce, gdy papież odszedł, a ludzie zjednoczyli się w smutku i modlitwie, szukając pocieszenia w chwilach kryzysu.
„21.37” będzie pełnym wzruszeń doświadczeniem, wywołującym tęsknotę za tamtymi dniami, które były tak głęboko zapisane w sercach Polaków.
Cena biletu na ten film wynosi 16 zł. Warto wziąć udział w tym szczególnym seansie, który nie tylko oddaje hołd pamięci papieża Jana Pawła II, ale także przywołuje wspomnienia o chwili, która na zawsze zmieniła oblicze Polski i świata. Zapraszamy do Kinoteatru Harmonia!
red.
a.laskowska@gazetaolsztynska.pl
a.laskowska@gazetaolsztynska.pl
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez