[ZDJĘCIA] Grali w tenisa o puchar wójta
2024-06-04 06:11:40(ost. akt: 2024-06-04 06:20:02)
Na korcie tenisowym w Marzęcicach odbył się turniej tenisa ziemnego o Puchar Wójta Gminy Kurzętnik Adama Głowackiego, w którym udział wzięło 8 tenisistów.
Turniej został rozegrany z podziałem na dwie grupy, a dwójka najlepszych zawodników znalazła się w półfinale. W pierwszym półfinale zmierzył się Roman Boberek z Draganem Andrijevicem , a w drugim Wojciech Milewski z Mariuszem Zatorskim. Po długich i zaciętych pojedynkach w finale znalazł się Wojtek Milewski z Nowego Miasta i Dragan Andrijevic, zawodnik z Chorwacji. W meczu o trzecie miejsce Roman Boberek musiał uznać wyższość Mariusza Zatorskiego, który dzięki wygranej mógł cieszyć się trzecim miejscem.
— Finał stał na bardzo wysokim poziomie, a różnice były bardzo detaliczne. W końcowym rozrachunku Puchar za pierwsze miejsce uniósł do góry Wojtek Milewski pokonując chorwackiego zawodnika. Chciałbym serdeczne podziękować naszym sponsorom bez których turniej nie odbyłby się — mówi Kazimierz Jaworski — Chęć współpracy ze strony firm rozwija lokalny sport i buduje lokalną świadomość dotyczącą świadczonych usług przez dane przedsiębiorstwa firmowe. Dziękujemy!
Poza podium znaleźli się: Marek Reszka, Maksymilian Rogalski, Mateusz Kołakowski.
red.
a.laskowska@gazetaolsztynska.pl
a.laskowska@gazetaolsztynska.pl
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez