[ZDJĘCIA] Koncert Mini Studia Piosenki z okazji Dnia Mamy i Taty

2024-06-02 18:23:00(ost. akt: 2024-06-02 18:25:58)

Autor zdjęcia: MCK

W Kinoteatrze Harmonia odbył się wyjątkowy koncert. Na scenie wystąpili utalentowani podopieczni Mini Studia Piosenki działającego przy Miejskim Centrum Kultury.
Wśród publiczności zasiedli: Przewodnicząca Rady Miasta Magdalena Kortes - reprezentująca burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego Jacka Wolskiego oraz Radni Rady Miejskiej.

To był wieczór pełen radości i wzruszeń! Dzieci nie tylko zaśpiewały piękne piosenki, ale także przedstawiły krótkie wiersze dla swoich rodziców. Wydarzenie przygotowały i poprowadziły niezastąpione instruktorki, Oliwia Olęcka i Magdalena Domżalska.

Na zakończenie, w imieniu Burmistrza Miasta Jacka Wolskiego, przewodnicząca Rady Miasta Magdalena Kortes złożyła życzenia wszystkim rodzicom oraz dzieciom z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, przekazując słodki upominek od burmistrza miasta.


źródło: MCK
red.
a.laskowska@gazetaolsztynska.pl

2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B