Targi Motor Show przyciągnęły dziesiątki tysięcy fanów motoryzacji

2024-04-07 01:07:32(ost. akt: 2024-04-07 01:21:17)
Jedno ze stoisk na poznańskich targach

Jedno ze stoisk na poznańskich targach

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Poznań Motor Show to najważniejsze wydarzenie motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej. Od wielu lat dostarcza niezapomnianych emocji dziesiątkom tysięcy zwiedzających, którzy każdego roku odwiedzają Międzynarodowe Targi Poznańskie.
Tradycyjnie Pawilony Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełniły się po brzegi miłośnikami motoryzacji w każdym wydaniu. Podobnie jak w latach ubiegłych na imprezę zjechało sporo mieszkańców powiatu nowomiejskiego, którzy pasjonują się motoryzacją.
Na zwiedzających każdego roku czekają najnowsze modele samochodów, motocykli i kamperów. Wśród ekspozycji można również znaleźć pojazdy zabytkowe, a także produkty i rozwiązania z takich dziedzin jak tuning, detailing oraz techniki motoryzacyjna. Bogaty program uzupełniają interesujące wydarzenia towarzyszące.
Poznań Motor Show od zawsze przyciągało nie tylko liczną publiczność, ale również czołowe marki motoryzacyjnego świata. To tutaj zwiedzający mogą zobaczyć premierowe modele oraz odwiedzić stoiska najważniejszych graczy w branży. Niedziela 7 kwietnia jest ostatnim dniem Poznań Motor Show. Pawilony są otwarte od godziny 10 do 18. red

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5