Spotykają się, by podtrzymać pozytywne relacje i miło spędzić czas...

2024-03-31 12:58:11(ost. akt: 2024-03-31 13:09:41)
Migawka z zebrania emerytów i rencistów nowomiejskiego oddziału ZNP

Migawka z zebrania emerytów i rencistów nowomiejskiego oddziału ZNP

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

Podczas zebrania sprawozdawczo - wyborczego dokonano wyboru nowego Zarządu Oddziałowej Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego w Nowym Mieście Lubawskim. Nie obyło się bez podziękowań i miłych upominków.
Zebranie sprawozdawczo - wyborcze sekcji za lata 2019-2024 zorganizowano w nowomiejskiej w restauracji „ Tiffany”.
Spotkanie rozpoczęła Grażyna Gawińska, przewodnicząca sekcji, która wraz z Agnieszka Bochenek, prezesem Oddziału ZNP, przywitała zebranych gości
W przedstawionym sprawozdaniu, Grażyna Gawińska z ustępującego Zarządu Sekcji, podsumowała mijającą kadencję, następnie chwilą ciszy uczczono związkowców, którzy odeszli do wieczności. Przewodnicząca podziękowała za współpracę i wsparcie oraz wręczyła specjalne wyróżnienia dla pracy łączników - wolontariuszek sekcji, które oferowały bezinteresowną pomoc, wsparcie i zainteresowanie okazane osobom potrzebującym i samotnym. Podziękowania otrzymały panie: Halina Wiśniewska, Teresa Łukwińska, Maria Krezymon i Grażyna Gawińska.
Następnie odbyły się wybory nowego zarządu na kadencję 2024- 2029 i tu pracę przewodniczącej Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP będzie kontynuować Grażyna Gawińska. Jej zastępczynią została Teresa Łukwińska, a członkami zarządu są teraz Maria Krezymon, Maria Zglińska oraz Halina Wiśniewska.
Spotykamy się, aby podtrzymywać pozytywne relacje, porozmawiać, spędzić miło czas wśród koleżanek i kolegów, jest to okazja do wspomnień czy żartów, bo jakże w tych czasach ważny jest uśmiech i towarzystwo przyjaznych ludzi — stwierdziła Maria Krezymon, była prezes Oddziału ZNP.
Również prezes Agnieszka Bochenek podziękowała za miłe spotkanie, pogratulowała nowemu zarządowi życząc owocnej współpracy i zdrowia.
Pamiętając o niedawno obchodzonym Dniu Kobiet i Dniu Mężczyzny wszystkim wręczono miłe upominki, a były to wejściówki do Kinoteatru Harmonia na wybrany film.
opr ul

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5